Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTORIZARE CENTRALA+ACCESORII

Număr anunț
DA34502466
Autoritate contractantă
COMUNA HORLESTI (PRIMARIA HORLESTI), JUDETUL IASI (CUI 4540500)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.045.823 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045.823 RON