Atribuită Cumpărare directă

Transport autoturisme/autoutilitare si/sau marfa produse voluminoase - 3 buc x 75 lei/buc, cf ref 7717/05.05.2021-Lucrari edilitare

Număr anunț
DA28135876
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
MRB CONTACT SERVICE S.R.L. (CUI 42957659)
Cod CPV
50118110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225 RON
Valoare atribuită
225 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225 RON

din 225 RON estimat