Atribuită Cumpărare directă

Conform contract- act aditional nr. 1 la contractul de prestari servicii nr. 377/26.01.2021. 26.07.2021-25.01.2022

Număr anunț
DA28304634
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
GEO COMPLEX CLEAN S.R.L. (CUI 41063073)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,20 RON
Valoare atribuită
7,20 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,20 RON

din 7,20 RON estimat