Atribuită Cumpărare directă

Executie rigole pereate in comuna Stefanesti,DJ 677E si DC 56 A jud Valvea , santuri pereate L= 1593 M com. Stefanesti, jud. Valcea

Număr anunț
DA28205900
Autoritate contractantă
COMUNA STEFANESTI (CUI 2573918)
Furnizor / câștigător
CONMET ROD S.R.L. (CUI 40085995)
Cod CPV
45112100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,71 RON
Valoare atribuită
285,71 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
17.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,71 RON

din 285,71 RON estimat