Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant Cygnus HD PROFESIONAL (maini) 5000ml- 10 buc/ 2.352,90 lei Dezinfectant Cygnus FD (suprafețe) 5000ml- 10 buc/ 1.680,70 lei Dezinfectant Cygnus HD 120ml- 36 buc/ 680, 76 lei Halate 40 gr. alb PP- 25 buc/ 115,50 lei Halate 40 gr. blu/verde PP- 25 buc/ 105,00 lei Combinezon 50 gr. alb PP- 10 buc/ 176,50 lei Combinezon impermeabil cu botoși incluși IMP- 10 buc/ 363,00 lei Masca 3 pliuri- 2.000 buc/ 420,00 lei Masca FFp3 cu valvă- 30 buc/ 155,10 lei Botoșei PE- 2.000 buc/ 193,28 lei Manusi latex marimea M- 3 buc/ 156,30 lei Cearceaf medical celuloză 0.6m latime x 50 m lungime 2 straturi, 143 foi- 3 buc 72,0 lei Covorașe igienizante- 6 buc/ 322,80 lei Cearceaf de pat 1 persoană 100% bumbac- 6 buc/ 201,66 lei Viziere rabatabile- 20 buc/ 170,00 le
- Număr anunț
- DA28230083
- Autoritate contractantă
- Comuna Colelia (primaria Comunei Colelia) (CUI 17467699)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA RETAIL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 43660299)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,17 RON
- Valoare atribuită
- 7,17 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.