Atribuită
Cumpărare directă
control financiar de gestiune la sediul achizitorului. Activitatea se va desfasura cu respectarea HG 1151/2012, OUG 94/2011, Ordin 923/2014. Respectarea caietului de sarcini insusit prin oferta depusa nr. 7275/23.06.2021. Se va incheia un contract de prestari servicii, valabil 12 luni.
- Număr anunț
- DA28286876
- Autoritate contractantă
- ENET S.A. (CUI 8123890)
- Furnizor / câștigător
- PRODEMI EXPERT SRL (CUI 22621041)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46,80 RON
- Valoare atribuită
- 46,80 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.