Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bosorod doreste achizitionarea lucrarilor de reparatii necesare a se efectua la sediul primariei comunei Bosorod. Lucrarile ce se vor efectua sunt cele mentionate in descriere.

Număr anunț
DA28146505
Autoritate contractantă
COMUNA BOSOROD (CONSILIUL LOCAL BOSOROD) (CUI 4521338)
Furnizor / câștigător
ANDRA & DANY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35203199)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,94 RON
Valoare atribuită
133,94 RON
Data publicării
08.06.2021 00:00
Data finalizării
09.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,94 RON

din 133,94 RON estimat