Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul se obligă să presteze servicii de exploatare forestieră constand în doborât material lemnos și tras în rampă la drum auto. Cantitatea de material lemnos ce urmează a fi exploatată este de 37,36 mc, conform APV nr. 2100258300980 din data de 26.05.2021, aprobat prin Hotararea Consiliului Local nr. 32 din 03.06.2021.

Număr anunț
DA28242215
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
POTHORA AGROFOREST S.R.L. (CUI 42338172)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,80 RON
Valoare atribuită
3,80 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
22.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,80 RON

din 3,80 RON estimat