Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de dirijare ape pluviale(rigole carosabile) str.Navodari ,Morii,Marasesti

Număr anunț
DA28160505
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Furnizor / câștigător
VIGAS MUNDO S.R.L. (CUI 29040291)
Cod CPV
45232130-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,18 RON
Valoare atribuită
104,18 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,18 RON

din 104,18 RON estimat