Atribuită
Cumpărare directă
Pachet coliere din inox 9 mm ( pachetul contine urmatoarele: colier 8-12 - 30 buc x1.10lei/buc=33lei, colier inox 10-16 - 30 buc x1,10lei/buc =33lei, colier inox 12-20 - 30 buc x1.19lei/buc=35.70lei, colier inox 20-32 - 30 buc x 1.39lei/buc=41.70lei, colier inox 32-50- 30 buc x 1.49lei/buc= 44.70 lei, colier inox 50-70 -20bucx1.64lei/buc=32.80lei , colier inox 60-80 - 20 buc x1.74lei/buc= 34.80lei
- Număr anunț
- DA28294467
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- VENDRO PROTEH SRL (CUI 28302122)
- Cod CPV
- 44164310-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256 RON
- Valoare atribuită
- 256 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.