Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse medicamente VENTOLIN SOL.INH. 5MG/ML X 10ML (SALBUTAMOLUM) IDELYN URINAL X 30 CPS PANTOPRAZOL SUN 40MG PULB SOL INJ X 10FL (PANTOPRAZOLUM)

Număr anunț
DA28317821
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.351 RON
Valoare atribuită
1.351 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.351 RON

din 1.351 RON estimat