Atribuită
Cumpărare directă
1. Aviz de insotire a marfii A4 x3 ex autocopiative , inseriate de la nr. 0000001 car 5 x18=90 2. Chitantier A6 x 2ex autocopiative , inseriate de la nr. 0001501 car 15x10=150 3. BPTR A4 x 3ex autocopiative car 10x15=150 4. HM A3 1ex 1500 coli/cutie-cut 4X110=440 5. Agrafe de birou din metal Ambalare: 28 mm x 100 bucăţi / cutie. cut10X0,7=7 6. Copertă A 3, inscrpţionate faţă,verso alb, carton alb 250 gr/mp buc 400X0,6=240 7. Marker dif culori SI DIFERITE MĂRIMI - Permanente, buc 50X1,8=90 8. Evidentiator 4 culori/set set 50X6=300 9. Pix plastic mina albastra UF buc100X0,5=50 10. Banda adeziva transp. 19mm*33m role 10X0,8=8 11. Bandă adezivă transp. cu o rezistenţă ridicată, dimensiuni 48mm x 66m. role 20X2,5=50 12. Banda dublu adeziva 24mm*20m role 5X5=25 13. Liner dif culori , varf rotund 0,1 mm, 0,3 mm , 0,5 mm , 1 mm , 4 buc/set 4X10=40 14. Marker pentru tabla vârf rotund, 2,5 mm set 4 buc set 10X8=80 15. Copertă dosar carton 250 gr/mp pentru arhivare - A4, 1000 buc, 1000 buc albe neinscripţionate buc 2000X0,3=600 16. Burete magnetic whiteboard 10.5*5.2*2 cm buc 10X4=40 17. Clip hartie 15mm, 25 mm, 32 mm, 41 mm, 12 buc/cutie cut 20X4=80 18. Registru A4, 100 file buc 5X8=40 19. Registru A4 , 200 file buc 5X10=50 20. Biblioraft A4, buc50x5=25021. 21. Coperti plastic transparent A4 100 buc/top buc 10x0,5=5 22. Dosar in format A4, din plastic cu sina si perforatii buc 300x0,5=150 23. Folie protectie 38 microni, 100 buc/set 5x8=40
- Număr anunț
- DA28477917
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.975 RON
- Valoare atribuită
- 2.975 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.