Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE APARAT DE SUDURA TECHNOLOGY175

Număr anunț
DA34489079
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA SEACA (CONSILIUL LOCAL VALEA SEACA) (CUI 4277951)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.026.390 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.026.390 RON