Atribuită Cumpărare directă

Clorura de sodiu 0.9% sol.perf.x10fl.x 500ml.

Număr anunț
DA28390463
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.047 RON
Valoare atribuită
6.047 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.047 RON

din 6.047 RON estimat