Atribuită Cumpărare directă

Bengatest - Antigen brucelic colorat cu Roz Bengal pentru RSAR Flacon de antigen de 100 ml pentru 3300 doze - antigenul este o suspensie concentrata de B. abortus, tulpina 99 Weybridge inactivata prin caldura si fenol pH 3,6+/- 0,05 (0,5 %), diluata in tampon acid si colorata cu Roz Bengal Produsul biologic însotit de certificat de buletin de analiza de control al lotului emis de ANSES.

Număr anunț
DA28378893
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33651500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat