Atribuită
Cumpărare directă
COVID-19 Ag Test rapid caseta (Tampon nazofaringian) Sensibilibtate: 96,4% Specificitate: 99% Acuratete: 98.2% -Mediile de transport viral (VTM) pot afecta rezultatul testului -Depozitarea probei după extracție este stabilă timp de 2 ore la temperatura camerei sau 24 de ore la 2-8 ° C. Cititi rezultatul la 15 minute ; mod de ambalare : 25 teste (sub forma de caseta )/ kit pretul este exprimat pe test Materiale Furnizate • Caseta test – 25 buc • Tampon steril nazofaringian – 25 buc • Tub de extractie a probei cu solutie de extractie si picurator – 25 buc • Statie de lucru – 1 buc • Instructiuni de folosire – 1 buc producator: SC VitroBioChem SRL Brand produs : vitrotrack produsul detine: Declaratie Conformitate ;Avizare MS:Certificat de inregistrare a dispozitivelor medicale nr. RO_IVD_ 253_910 din 12.02.2021; buletin analiza/ lot. Atasat gasiti instructiuni de folosire;
- Număr anunț
- DA28414902
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
- Furnizor / câștigător
- VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.