Atribuită
Cumpărare directă
Specificațiii tehnice generale Centrifuga model Microcen 24 a fost dezvoltata de catre Orto Alresa ca o soluție pentru toate acele laboratoare care caută performanțe ridicate și versatilitate într-o mică centrifugă. Aceasta permite lucrul cu până la 8 tuburi conice de 15 mL precum și in alte configurații, deoarece poate fi echipata cu serie de rotoare care pot fi schimbate ușor. Acest echipament include un rotor cu o capacitate de 8 tuburi de 15 mL cu fund rotund și are o gamă opțională de rotoare și adaptoare. Ecran LED: Afișează RPM / RCF și timpul Programarea vitezei în pași de 50 RPM / 10 xg Contorizare / avansare temporizată de la „0” sau la „setare RPM / RCF” pentru teste reproductibile Cronometru de la 1 la 99 min. programabil în trepte de 1 min. și functie de menținere poziție Controlul accelerației și decelerației în 3 pași: rapid, lent și liber. Mesaje acustice și vizuale pe ecran avertizând utilizatorul despre starea echipamentului Caracteristici tehnice Dimensiuni: 276 x 390 x 272 mm; Greutate: 16 kg; Adaptor: 220-230 V, 50-60 Hz; Putere: 280 W Ușor de folosit Microprocesor controlat Întreținere usoara a motorului cu inducție (fără perii) Lista rotorilor din memorie Nivel de zgomot: sub 60 dB Functii de Pornire, Oprire, Deschidere capac și rotire scurtă cu ajutorul butoanelor reglabile ale vitezei Opțiunea de reglare gratuită / blocată a RPM / RCF pe parcurs Capac deschis automat, programabil Ultimele valori rămân în memorie.•
- Număr anunț
- DA28446306
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 42931100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.730 RON
- Valoare atribuită
- 3.730 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.