Atribuită Cumpărare directă

SALMONELLA & E.COLI MIC SENSITITRE PLATE, 10 PANELURI SALMONELLA & E.COLI MIC SENSITITRE PLATE, 10 PANELURI STANDARD FORMAT CAMPYLOBACTER, 10 PANELU MUELLER HINTON BROTH W/LHB 10/BOX MUELLER-HINTON BROTH W/TES 11 ML- 100/BOX DOSING HEADS 100/BOX DEMINERALIZED WATER (5ML) 100/BOX

Număr anunț
DA28336817
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.730 RON
Valoare atribuită
16.730 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.730 RON

din 16.730 RON estimat