Atribuită Cumpărare directă

Pungi sterilizare 300mmx430mm,Sonda / Sonde urinare tip Foley 2 cai adulti CH 16- 40 BUC, CH 18- 40 BUC,Catetere IV / Flexule / Branula / Branule cu valva 20G- 1000 BUC din PTFE, cu RX,Catetere IV / Flexule / Branula / Branule cu valva 24G din PTFE, cu RX ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28403783
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012 RON
Valoare atribuită
1.012 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012 RON

din 1.012 RON estimat