Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Sonde Foley, ADV1223711/28.06.2021 1 Sonde foley 2 cai 16ch - 30 buc x 1.60 Ron/buc 2 Sonde foley 2 cai 14 ch -10 buc x 1.60 Ron/buc 3 Sonde foley 3 cai cu balonas 30-50ml 16ch - 20 buc x 2.50 Ron/buc 4 Sonde foley 3 cai cu balonas 30-50ml 16ch - 20 buc x 2.50 Ron/buc 5 Sonde foley 3 cai cu balonas 30-50ml 18ch - 20 buc x 2.50 Ron/buc 6 Sonde foley 3 cai cu balonas 30-50ml 20ch - 20 buc x 2.50 Ron/buc 7 Sonde foley 3 cai cu balonas 30-50ml 22ch - 20 buc x 2.50 Ron/buc
- Număr anunț
- DA28389232
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314 RON
- Valoare atribuită
- 314 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.