Atribuită Cumpărare directă

Pachet tonere: HP W9042MC Cartus toner yellow, OEM pt HP Color LJ Managed MFP E77822, 32.000 pag buc 2 865 HP W9043MC Cartus toner magenta, OEM pt HP Color LJ Managed MFP E77822, 32.000 pag buc 2 865 HP W9041MC Cartus toner cyan, OEM pt HP Color LJ Managed MFP E77822, 32.000 pag buc 2 865 HP W9190MC (W9040MC) Cartus toner negru OEM pt HP Color LJ Managed MFP E77830,29k buc 2 240 HP W9048MC Waste Toner Container, 33.7k buc 1 20 Canon Combo pack PG-510 Cartus negru + CL-511 Cartus color pentru PIXMA MP230, MP240 set 6 125 Canon CRG-045 HBK Toner negru high capacity pentru LBP613Cdw buc 2 341 Canon CRG-045 HC Toner cyan high capacity pentru LBP613Cdw buc 2 353 Canon CRG 045 HM Toner magenta high capacity pentru LBP613Cdw buc 2 353 Canon CRG-045 HY Toner yellow high capacity pentru LBP613Cdw buc 2 353 HP C2P43AE Combo 4-pack No.950XL+ 3xNo.951XL (C/M/Y) buc 4 555

Număr anunț
DA28367313
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.460 RON
Valoare atribuită
11.460 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.460 RON

din 11.460 RON estimat