Atribuită Cumpărare directă

Un test de unica utilizare, auto-calibrat, de fiecare data. Calitate asigurata inainte de inserarea probei Proba : 92 µL sange integral Depozitare la temperatura camerei pana la 6 luni Fara refrigerare si datare manuala a loturilor Cu cod de bare pentru a imbunatati siguranta, usurinta, inventarierea usoara si certitudinea calitatii. Tehnologie SmartCard™ incorporata Permite productia de calitate la un pret scazut Parametri masurati: ph, pO2 (presiune partiala O2), pCO2(presiune partiala CO2), Na (Sodiu), K (Potasiu),Ca (Calciu), Hct(Hematocrit), Glu(Glucoza), Lact (Lactat). Parametri calculati: HCO3 (Bicarbonat), sO2(Saturatie O2),TCO2 (Total dioxid de carbon), BEb/ BE(ecf)- Exces de baze, THb (Hemoglobina totala calculata)

Număr anunț
DA28342225
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat