Atribuită Cumpărare directă

BX1126- FIR ACID POLIGLICOLIC , 3/0, L=120CM, AC 24.3MM, 3/8 CERC TRIUNGHIULAR Ambalare: 1 fir/plic, 12 plicuri/cutie NECESAR BLOC OPERATOR

Număr anunț
DA28379684
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.008 RON
Valoare atribuită
7.008 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.008 RON

din 7.008 RON estimat