Atribuită
Cumpărare directă
INITIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA , BX123 Fir acid poliglicolic 2, L=75cm, ac=48mm, 1/2 cerc, vf. Rotund,BX-PG1115 Fir acid poliglicolic 910, 2/0 L=100cm, ac rotund 26,2mm, 1/2 cerc rotund, BX-PG 100 Fir acid poliglicolic 910, 3/0, L=150 cm,BX-PG113 Fir Acid Poliglicolic 910, 0, L=75cm, ac 40mm, 1/2 cerc, rotund, BX-PG175 Fir acid poliglicolic 910 1, L=90cm, ac rotund 1/2 40mm
- Număr anunț
- DA28328579
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.819 RON
- Valoare atribuită
- 1.819 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.