Atribuită Cumpărare directă

ALGIFEN 500MG/2MG/0,02MG/ML*5FIOLE *5ML - 200 X 13.45 = 2690, AMLODIPINA TERAPIA 10MG*30CPR 16X6.98=111.68, BETALOC 5 MG/5 ML SOL INJ/PERF CT*5 FIOLE*5 ML 40 X 12.67 = 506.80, CIPRINOL INJ 100MG/10ML*5AMP - CIPROFLOXACINUM 40 X 12.15=486, CLORHIDRAT DE DOPAMINA ZENTIVA 5MG/ML CT*5FIOLE*10ML 40 X 14.10=564, DIGOXIN LECIVA 0,25 mg CT *30 COMPR - DIGOXINUM 16 X 5.60=89.60, EXTRAVERAL BLISTER*20CPR 25 X 8 = 200, EXTRAVERAL BLISTER*20CPR 40 X 9.62 =384.80, HALOPERIDOL ROMPHARM 2 MG/ML PIC ORALE, SOL - HALOPERIDOLUM 20 X 4.28 =85.60, MALEAT DE ERGOMETRINA ZENTIVA 0.2MG/ML*5FIOLE - ERGOMETRINUM 20X7.85=157, MIOSTIN 0,5MG/ML 1ML * 5FIOLE ZENTIVA - NEOSTIGMINI METILSULFAS 20X8.50=161, MIALGIN 100MG/2ML * 5FIOLE ZENTIVA - PETHIDINUM 40X10.50=406, NORMIX 200MG*36CPR FILM ALFASIGMA- RIFAXIMINUM 27X20=1890, PENTOXIFILIN 100MG/5ML * 5FIOLE TERAPIA - PENTOXIFYLLINUM 100X14.63=1463, REFEN 75 MG SOL INJ PERF 25MG/ML-3ML*5FIOLE-DICLOFENACUM 200X6.41=1282, SILIMARINA BIOFARM RX 150MG*50CPR 60X22.78=1366.80, SPIRONOLACTONA 25MG*50CPR FILM TERAPIA 30X14.66=439.80, TRAMADOL 50MG*20CPS - TRAMADOLUM 15X4.76=71.40, VENOFER SOL INJ 20MG/ML 5ML*5FIOLE - COMPLEX DE HIDROXID DE Fer (III) SUCROZA 40X222.75=8910, XILINA 1% 100MG/10ML* 5FIOLE ZENTIVA - LIDOCAINUM 80X4.95=396, XILINA 40MG/ML 5FIOLE*2ML ZENTIVA - LIDOCAINUM 20X7.74=154.80. PREZENTA TUNE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28425267
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.816 RON
Valoare atribuită
21.816 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.816 RON

din 21.816 RON estimat