Atribuită Cumpărare directă

6 LUNI X 173.90 LEI CONTRACT PENTRU ANUL 2021 valoare abonament lunar 173,9 ron fara tva - ( pret pachet : 34,8 euro fara tva) curs valurat Orange la data de 12.07.2021 Euro - 4.999 3 abonamente cu urmatoarele resurse alocate individual pe sim : ❖ Nelimitat minute si sms in reteaua Orange ❖ Nelimitat minute sau SMS valabile atat catre retele fixe si mobile nationale, cat si international catre retele fixe din tari ale Spatiului Economic European, ❖ 100 minute sau SMS internationale, valabile catre retele mobile din tari ale Spatiului Economic European si catre retele fixe si mobile din SUA si Canada ❖ 18 GB trafic de internet national Un pachet convergent format din: ❖ Internet fix ❖ Telefon fix ❖ Fax2email

Număr anunț
DA28389333
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Silvic Dr. Nicolae Rucareanu (CUI 29369414)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.043 RON
Valoare atribuită
1.043 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.043 RON

din 1.043 RON estimat