Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta 12744/AP/05.07.2021

Număr anunț
DA28338575
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.906 RON
Valoare atribuită
102.906 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.906 RON

din 102.906 RON estimat