Atribuită
Cumpărare directă
ERVICII DE TELEFONIE MOBILA - 11 numere voce mobile, minute si sms nelimitat national; perioada contractuala 3 luni , valoare totala 732.10 lei fara TVA calculat la un curs de 4.93 lei/euro - 1 numer voce mobile, minute si sms nelimitat national; perioada contractuala 4 luni, valoare totala 88.74 lei fara TVA calculat la un curs de 4.93 lei/euro
- Număr anunț
- DA28328354
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 820 RON
- Valoare atribuită
- 820 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.