Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar voce mobila nelimitat national si roaming SEE, trafic de internet inclus in pachet, minim 50 utilizatori; telefonie fixa cu 1500 minute nationale incluse si 0.02 eur/minut national tarif la depasire, conexiune de internet garantata 50Mbps/100 Mbps best effort cu 1 IP suplimentar si un server virtual cu 4TB storage; 1578.1 eur fara TVA/luna; plata lunara in RON la curs EUR/RON stabilit de BNR din data emiterii facturii. Valoare: 98473.44 LEI fara TVA /contract 12 luni (1 eur= 5,2 RON)
- Număr anunț
- DA28316241
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.473 RON
- Valoare atribuită
- 98.473 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.