Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 47 ,DOSAR ALB CU SINA P01711 90 ,DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 10, FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 ,500, Denumire Cantitate HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 170 ,REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01707 10 ,PLIC C5 ALB GUMAT 135202 P01623 1000 ,FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 1050 ,DOSAR ALB CU SINA P01711 365 ,DOSAR 1/1 ALB PENTRU INCOPCIAT P01715 70 ,DOSAR CU SINA PLASTIC ECADA 58709 125.
- Număr anunț
- DA28376945
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.069 RON
- Valoare atribuită
- 3.069 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.