Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 25 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 100 ORDIN DE DEPLASARE (DELEGATIE) A5, 100 FILE/CARN P01667 2 BON DE PREDARE TRANSFER-RESTITUIRE, 2EX 100 FILE/CARNET P15417 25 REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01707 4 SET 4 TEXTMARKERE SCHNEIDER P00940 1 CAPSATOR SMD A-100, 10COLI 1 POST-IT HOPAX 38X51mm,4X50BUC/SET,4 CULORI FOSFORESCENTE 21091 3 BANDA CORECTOARE CENTRUM 5MMX8M 80311 2 CAPSE NOKI NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 6451 5 FLUID CORECTOR BLANCO PE BAZA DE APA 338582 2 DECAPSATOR DACO DC001 DC001 1 PIX GEL UNI-BALL UM-170, 0.7 UM-170 24 PIX PENSAN TRIBALL 1003 15 MINA PIX TIP CROSS N32749 4 REZERVA ROLLER PILOT FRIXION P09049 2 REZERVA ROLLER UNI-BALL UBR-90 UBR-90 1
- Număr anunț
- DA28314433
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574 RON
- Valoare atribuită
- 574 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.