Atribuită Cumpărare directă

Film radiologic de uz medical general cu emulsie pe ambele fete, destinat expunerii radiologice în combinatie cu ecrane intensificatoare cu emisie în spectru verde,prezentare produs 100 buc/cutie Filmele sunt compatibile cu toate tipurile de folii(ecrane), masini automate de developare si solutii pentru prelucrare manuala si automata NECESAR DISPENSAR TBC.SEVERIN

Număr anunț
DA28366061
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
32354110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat