Atribuită Cumpărare directă

Solutii pentru procesare automata PRIMAX ROLL-FIX (fixator) - 40 litri solutie lucru Solutii pentru procesare automata PRIMAX ROLL-DEV (revelator) - 40 litri solutie lucru Filme radiologice PRIMAX RTG-G 24/30 cm Filme radiologice PRIMAX RTG-G 35/35 cm Filme radiologice PRIMAX RTG-G 35/43 cm Filme radiologice PRIMAX RTG-G 30/40 cm PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA28364132
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
24931230-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.354 RON
Valoare atribuită
2.354 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.354 RON

din 2.354 RON estimat