Atribuită Cumpărare directă

APARAT AER COND. YAMATO 12000 BTU,Clasa energetica racire A++ Clasa energetica incalzire A+ Functii: Self-diagnosis si auto-protection, panou interior lavabil cu filtru, viteza ventilatorului reglabila, directia fluxului de aer reglabila, dezumidificator independent, LCD remote controller Dezghetare inteligenta, Sleep mode operation, RACIRE TURBO, deci echipamentul isi maximizeaza performantele pentru a atinge temperatura dorita intr-un timp cat mai scurt. SEER 6.10, SCOP 4.0 UNITATEA INTERNA Functii Autodiagnoza, Dezumidificare, Incalzire, Racire, Ventilatie Culoare Alb Telecomanda Da Filtru Anti-bacterian, Anti-praf Dezumidificare 1.4 l/h Nivel de zgomot racire 29 / 35 / 37 / 42 dB Nivel de zgomot incalzire 29 / 35 / 37 / 42 dB Dimensiune carcasa 790 x 275 x 200 mm Greutate 9 Kg UNITATEA EXTERNA Agent frigorific R-410A Putere sonora 61 dB Dimensiune carcasa 842 x 596 x 320 mm Greutate 31 Kg ALTE CARACTERISTICI Suprafata acoperita 25-35 m2 Regim termic functionare pe racire -15°C ... +48°C Regim termic functionare pe incalzire -15°C ... +24°C In sarcina Beneficiarului este realizarea alimentarii cu energie electrica a echipamentelor . Termenul de garantie pentru echipamente este de 36 luni. TERMEN DE LIVRARE 10-15 ZILE LUCRATOARE DE LA COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA28351653
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
DIBSER SRL (CUI 10330448)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat