Atribuită
Cumpărare directă
APARAT AER COND. YAMATO 12000 BTU + INSTALARE 3 M. L. Clasa energetica racire A++ Clasa energetica incalzire A+ Functii: Self-diagnosis si auto-protection, panou interior lavabil cu filtru, viteza ventilatorului reglabila, directia fluxului de aer reglabila, dezumidificator independent, LCD remote controller Dezghetare inteligenta, Sleep mode operation, RACIRE TURBO, deci echipamentul isi maximizeaza performantele pentru a atinge temperatura dorita intr-un timp cat mai scurt. SEER 6.10, SCOP 4.0 UNITATEA INTERNA Functii Autodiagnoza, Dezumidificare, Incalzire, Racire, Ventilatie Culoare Alb Telecomanda Da Filtru Anti-bacterian, Anti-praf Dezumidificare 1.4 l/h Nivel de zgomot racire 29 / 35 / 37 / 42 dB Nivel de zgomot incalzire 29 / 35 / 37 / 42 dB Dimensiune carcasa 790 x 275 x 200 mm Greutate 9 Kg UNITATEA EXTERNA Agent frigorific R-410A Putere sonora 61 dB Dimensiune carcasa 842 x 596 x 320 mm Greutate 31 Kg ALTE CARACTERISTICI Suprafata acoperita 25-35 m2 Regim termic functionare pe racire -15°C ... +48°C Regim termic functionare pe incalzire -15°C ... +24°C In sarcina Beneficiarului este realizarea alimentarii cu energie electrica a echipamentelor . Termenul de garantie pentru echipamente este de 36 luni. TERMEN DE LIVRARE 10-15 ZILE LUCRATOARE DE LA COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28350846
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI 10330448)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.960 RON
- Valoare atribuită
- 3.960 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.