Atribuită
Cumpărare directă
cod producator: 1HZE-BF533-SRM (inlocuieste produsul 810-DVB cu codul de producator 1HZE-BF233-SRM). Film termic cu developare uscata format 20cm x 25cm (8”x10”), tip film 810-DVB5 ambalare: cutii a 100 coli, cu identificator de radiofrecventa PREZENTA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA28458902
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
- Furnizor / câștigător
- SRM MEDICAL SRL (CUI 18746225)
- Cod CPV
- 32354110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.