Atribuită
Cumpărare directă
HEMOLINAC 5 - REACTIV compatibil cu sistemele automate de hematologie Nihon Kohden - Celltac MEK; Reactiv folosit la diferentierea leucocitelor 5 diff, in unitatea laser; Compozitia: alkil eter sulfat de sodiuu, ph 8-9; Stabilitate 30 zile din momentul deschiderii flaconului; Producator:NIHON KOHDEN FIRENZ HEMOLINAC 3N - compatibil cu analizorul NIHON CELLTAC MEK; Producator: NIHON KOHDEN FIRENZE
- Număr anunț
- DA28481177
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.100 RON
- Valoare atribuită
- 4.100 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.