Atribuită
Cumpărare directă
Pachet conform oferta nr. 42719/06.07.2021, compus din: - ROBINET FLUTURE SERIA 301 PN16 DN100 – 4 " - 70 buc - pret unitar 125,00 euro - total - 8.750,00 euro - Garnitura de etanșare EPDM HT cu inserție metalica, compatibila pentru Robinet Fluture seria 301 (rezistenta pana la 150 ÷ 160°C) DN100 - 4" - 70 buc - pret unitar 36,00 euro - total - 2.520,00 euro TOTAL = 11.270,00 EURO CURS BNR 26.07.2021 1 EUR = 4,9208 lei
- Număr anunț
- DA28458751
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- MESSYSTECH SRL (CUI 11471879)
- Cod CPV
- 42131000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.457 RON
- Valoare atribuită
- 55.457 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.