Atribuită Cumpărare directă

1 AGRAFE BIROU*28 MM,DIN METAL NICHELAT INOXIDABIL CUT 85 2 BURETE SCOLAR 20x10x5 CM buc 45 3 CAPSATOR METALIC DL.623*30 COLI buc 48 2 CAIET OKERMAN DE DESEN 24 FILE BUC 1441 3 CAIET OKERMAN MUZICA 24 FILE BUC 480 4 CREION MECANIC ROTRING 0.7 MM BUC 477 5 CRETĂ ŞCOLARĂ ALBĂ, SECTIUNE PATRATA*100 BUC CUT 239 6 CRETĂ COLORATĂ*12 BUC CUT 114 7 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII,A4,COPERTA 1/1,DIVERSE CULORI-OKERMAN BUC 954 8 ECHER PLASTIC*18 CM BUC 350 9 MINE CREION MECANIC 0.7 MM,12 BUC/SET SET 2862 10 Pixuri AIHAO (567) BUC 1009 11 RADIERĂ DREPTUNGHIULARĂ SOFT,DIMENSIUNI 60*20*10 CM,GREUTATE: 25 G BUC 1910 12 RAPORTOR SCOLAR BUC 96 15 RIGLĂ TRANSPARENTĂ*30 CM buc. 924 13 TRUSĂ GEOMETRIE METAL SET 480

Număr anunț
DA28473719
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.053 RON
Valoare atribuită
5.053 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.053 RON

din 5.053 RON estimat