Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT RUFE PROFESIONALA, 10 kg, TAMBUR DIN OTEL INOX CAPACITATE 10 kg VOLUM TAMBUR 96.8 LITRI RPM 1200 / FACTOR G 440 ALIMENTARE ELECTRICA 400 V PUTERE ELECTRICA 4,8 kw GREUTATE 113 KG DIMENSIUNI 683x704x1027 mm TIMBRU V 4.7

Număr anunț
DA28375103
Autoritate contractantă
PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39713200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.753 RON
Valoare atribuită
8.753 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.753 RON

din 8.753 RON estimat