Atribuită Cumpărare directă

Conform specificatiilor din anexa la referatul nr.5577/10.06.21.Echipamente de bucatarie cu livrare si montaj formate din : 1.Masa de lucru cu rebord : dimensiunea (600x100) mm din otel inox,polita inferioara si cadru ranforsat,blat fono-absorbant,blat de lucru cu margini rotunjite,picioare reglabile patrate din otel inox (600x600x850)mm-1buc. x 1.071,00lei = 1.071lei fara TVA. 2.Casetiera GN1/1: 3 sertare,pentru masa de lucru fara spalator,din otel inox,dimensiunea (400x540x560)mm-2buc.x 1.314,90 lei=2.629,80 lei fara TVA 3.Pubela cu pedala : din otel inox,cu cos interiode metal ,capacitate 40l,dimensiunea (320x740)mm-3buc. x 649,35 lei =1.948,05 lei fara TVA. Garantie :24 luni. Valoare totala = 5.648,85 lei fara TVA. Dupa acceptarea comenzii in SEAP,se va incheia un contract de furnizare intre parti.

Număr anunț
DA28335032
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39141000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.648 RON
Valoare atribuită
5.648 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.648 RON

din 5.648 RON estimat