Atribuită
Cumpărare directă
Nolicin 400mg*20cpr.film 10X12.16=121.60, Gluconat calciu Zentiva 95mg/ml sol.inj*5f*10ml 40X 13.07=522.80, Hidrasec 10mg pulb.orala*16pl*1g 6 X 34.86=209.16, Memotal 1g/5ml sol.inj*5f*5ml 40X7.38=295.20, Metoclopramid 5mg/ml sol.inj*5f*2ml TRP 100X16.30=1630, Neopreol 2,5mg/5mg/g ung*40g 50 X 22.60=1130, Neopreol 2,5mg/5mg/g ung*40g 50 X 22.60=1130,Nitropector 20mg*30cpr 6X10.22=61.32, Sulfat bariu 88.9g/100g pulb.pt.susp.orala*95g 30X8.60=258, Ventolin 100 Inh.CFC free 100mcg/dz*200dz 50X8.03=401.50,Atoris 20mg*28cpr.film 17X7.49=127.33, Clafen 100mg*2folii*3supoz 33X2.67=88.11, Clorzoxazona Richter 250mg*20cpr 100X3.64=364, Clotrimazol ATB crema 10mg/g*15g 10X12.43=124.90, Detralex 500mg*30cpr.film 6X21.21=127.26, Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml 1000X0.82=820, Furosemid Bioeel 40mg*20cpr 25 X 4.95 = 123.75, PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28426594
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33670000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.924 RON
- Valoare atribuită
- 5.924 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.