Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciilor de proiectare privind elaborarea STUDIUL DE FEZABILITATE +Dali in Com Cosmesti, TR

Număr anunț
DA34513584
Autoritate contractantă
COMUNA COSMESTI (PRIMARIA COSMESTI) (CUI 6826835)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.760.132 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.760.132 RON