Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda trimisa prin fax, conf. solicitarilor din referatul de necesitate aprobat cu nr.5662/30.06.2021. Achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura, cf. art. 7 din L98/2016 si art. 43 din HG 395/2016.;Glucoza Zentiva 3300mg/10ml sol.inj*5f*10ml/GLUCOSUM/ZENTIVA SA/SOL. INJ./3.3 g/10ml - 100cutii; Hidrocortizon Zentiva 19.6mg/5ml sol.inj*5f*1ml sol.A+5f*4ml sol.B/HYDROCORTISONUM/ZENTIVA SA/SOL. INJ./19,6mg/5ml - 60cutii; Hidrocortizon HF 100mg*1fl pulb+1f solv.sol.inj/perf/HYDROCORTISONUM/STADA HEMOFARM SRL/PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ./PERF./100mg - 40cutii; Betaloc 5mg/5ml sol.inj.i.v/perf*5f*5ml RCD/METOPROLOLUM/RECORDATI IRELAND Ltd./SOL. INJ. I.V/PERF./5mg/5ml - 3 cutii; Glucoza 5% sol.perf*10fl*500ml HEM/GLUCOSUM/STADA HEMOFARM SRL/SOL.PERF./5% - 40 cutii;
- Număr anunț
- DA28343638
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.355 RON
- Valoare atribuită
- 2.355 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.