Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda trimisa prin fax, conf. solicitarilor din referatul de necesitate aprobat cu nr.5662/30.06.2021. Achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura, cf. art. 7 din L98/2016 si art. 43 din HG 395/2016.; Adrenalina Terapia 1mg/ml sol.inj*10f*1ml/EPINEPHRINUM/TERAPIA SA/SOL. INJ./1mg/ml: 6000f /10f cutie = 600cutii; se va factura in functie de necesitatile autoritatii/comanda - in trei transe; - prima transa va fi facturata pentru 2000f/10f cutia = 200 cutii(iulie - august); - a doua transa de 2000f/10f cutia = 200cutii (septembrie - octombrie); - a treia transa de 2000f/10f = 200cutii (noiembrie - decembrie);
- Număr anunț
- DA28341975
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.160 RON
- Valoare atribuită
- 14.160 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.