Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda trimisa prin fax, conf. solicitarilor din referatul de necesitate aprobat cu nr.5662/30.06.2021 Achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura, cf. art. 7 din L98/2016 si art. 43 din HG 395/2016.; GLUCOZA 5%, flacon PE 250 ml 3642550 - Se va factura in functie de necesitatile autoritatii/comanda - in doua transe, iulie (600f) si septembrie (600f).
- Număr anunț
- DA28356224
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33680000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.762 RON
- Valoare atribuită
- 4.762 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.