Atribuită Cumpărare directă

FRIGIDER CU O USA CAPACITATE 93 L CLASA ENERGETICA A+ CULOARE ALB

Număr anunț
DA28338421
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
39711100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat