Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masuratori topocadastrale, documentatie topocadastrala de dezmembrare in loturi imob din intravilan

Număr anunț
DA34497139
Autoritate contractantă
COMUNA POLOVRAGI (CONSILIUL LOCAL POLOVRAGI GORJ) (CUI 4718977)
Cod CPV
71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.006 RON
Valoare atribuită
18.318.326 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.318.326 RON

din 2.006 RON estimat