Atribuită Cumpărare directă

CERNEALA NEAGRA HP GTX1 - 90ML CERNEALA ALBASTRA HP GT52 70ML CERNEALA GALBENA HP GT52 70ML CERNEALA ROSIE HP GT52 70ML

Număr anunț
DA28331148
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
EAST WEST SRL (CUI 14658538)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat