Atribuită
Cumpărare directă
Banc de lucru modular 2500mm Unior 625620 990WD6 Dulap pentru scule lat - 6 sertare 663x650x870 mm Buc 1 625621 90WD8 Dulap pentru scule lat - 8 sertare 663x650x870 mm Buc 1 625632 Blat din lemn 2500x750x40 mm Buc 1 625754 990MC4 Modul panou cu accesorii - modul 4 Buc 1 CONFORM DESCRIERE OFERTA
- Număr anunț
- DA28419166
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 39151200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.061 RON
- Valoare atribuită
- 7.061 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.